YHTEYSTIEDOT

Hallituksen jäsenet löydät täältä.

Yhteydenottolomake


Hallitus hallitus.legio@uef.fi

Puheenjohtaja puheenjohtaja.legio@uef.fi

Edunvalvonta edunvalvonta.legio@uef.fi

Talous talous.legio@uef.fi

Sihteeri ja jäsenyys jasenyys.legio@uef.fi

Yritys- ja yhteistyö yhteistyo.legio@uef.fi

Tiedotus tiedotus.legio@uef.fi

Hankinnat hankinnat.legio@uef.fi

Manipuluksen päätoimittaja manipulus.legio@uef.fi

Tapahtumat tapahtumat.legio@uef.fi

Vuosijuhlat vuosijuhlat.legio@uef.fi

Toimikunta toimikunta.legio@uef.fi

Legio Ostiensis ry
  • Postiosoite:
  • Itä-Suomen yliopisto/oikeustieteet
  • PL 111
  • 80101 Joensuu

  • Y-tunnus: 1776916-6

  • Toimisto:
  • Haltia-rakennuksen 2. kerroksessa, huoneessa 212
  • Toimistopäivystykset

Site was designed with Mobirise